Recenze Pioneer

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. října 2016

Zakoupeno v K24.cz

• Kvalita zvuku velmi dobrá
  • Nepracuje správně s AirPlay: nedostatek synchronizace audio a video přehrávání zpoždění 2-3 vteřiny

Dobrý produkt, ale pokud budete používat AirPlay, nedoporučuji.

Pioneer TS-WX120A

Pioneer TS-WX120A

Radim Radim

Přidáno: 24. srpna 2016

• Malý,ale s nádherným zvukem.Jelikož je pod sedačkou,tak bohatě v autě stačí.

Zakoupeno s důvodu šetření místa v kufru,předtím tam byl tubus 600 W,ale šel ven.Opravdu měkké a příjemné basy,nízké frekvence cítite fyzicky na sedadle,tím pádem vám výkon subwooferu bohatě stačí.Citroen C4 coupé.

Pioneer PLX-1000

Pioneer PLX-1000

Přidáno: 25. července 2016

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Japonský gramofon s přímým pohonem v robustním provedení, zvuk na HiFi (nejen pro DJ), nostalgický regulátor a kontrola otáček.
  • Pomocí přípravků (bohužel drahých) lze seřídit poměrně přesně.
  • Doporučuji použít s přenoskou Shure M97xE.
  • Není jasně uvedeno, zda obsahuje či neobsahuje toto nabízené balení přenosku (jsou různá provedení balení).
  • Nenašel jsem k prodeji originál náhradní headshell.

Kdo chce trochu "retro" gramofon a nechce si zrovna kupovat téměř 40 let starý, použitý a navíc pekelně drahý Technics SL1200, tak je to skvělá náhrada. A to jak vzhledem, tak i dílenským zpracováním a zvukem (samozřejmě, že existují lepší gramofony, ale tady je lákavý skvěle fungující přímý pohon a hezké "S" ramínko)
Cena odpovídá kvalitě a značce...

Ověřený zákazník elektro-ELPOS.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. června 2016

Zakoupeno v elektro-ELPOS.cz

• S aplikací přes Android to nemá chybu. Velmi intuitivní.
  • Přes ovladač složité ovládání - ale dá se to naučit :)

Výborná mašinka pro normálního týpka bez uší netopýra alias hifisty.

Pioneer TS-R1350S

• 0-ové basy

..................................

Přidáno: 12. června 2016

Zakoupeno v Ahifi

• Sluchátka vhodná pro běžný poslech hudby i další účely,, průměr repro je 40mm, solidní rozsah frekvence včetně basů.
  • Hlavový oblouk má zpočátku dost větší přítlak na uši, což na jednu stranu může tlačit, na druhou stranu někdo může říci, že při nasazení zase více drží.

Pioneer vyrábí širší sortiment a různé druhy sluchátek, jen je třeba správně si vybrat. Vlastnosti a kvalita jsou v poměru k ceně někdy lepší, než sluchátka jiných, dejme tomu věhlasných značek ( je to relativní, protože za značková sluchátka zaplatíte
drahý peníze, přitom výsledek může být podobný nebo i slabší )

Přidáno: 28. května 2016

• Krásně přehledné rozvržení panelu
  • Výkon 4 x 100W
  • Ovládání Subwooferu
  • Rozšíření 2x RCA

Toto autorádio jsem si vybral z důvodu jeho výkonu .. jeho výkon je opravdu skvělý !
Vlastní zkušenost s autorádiem je úžasná :) uživatel najde vše hned na panelu a do nastavení se dostane též lehce.
Za mě u tohoto autorádia maximální spokojenost ! :)

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. května 2016

Zakoupeno v KASA.cz

Funkcne vse v poradku. Zvuk se mi ale zda prumerny, ne moc dynamický.

Pioneer XDJ-700

Pioneer XDJ-700

Přidáno: 25. dubna 2016

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Prostě Pioneer, I když jeden z těch nejlevnějších.

Ověřený zákazník TopBrand Ověřený zákazník

Přidáno: 24. dubna 2016

Zakoupeno v TopBrand

Ověřený zákazník Soundshop.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 30. ledna 2016

(naposledy upraveno 30. ledna 2016)

Zakoupeno v Soundshop.CZ

• Radio pecka hraje nadherne ;-)

Pioneer DEH-X9600BT

Pioneer DEH-X9600BT

J. Vich J. Vich

Přidáno: 27. srpna 2015

(naposledy upraveno 27. srpna 2015)

• vyborny zvukovy vystup
  • velmi dobry tuner (chyta slusne i se starou prutovou antenou)
  • kvalitni prevodnik i 4x50 Mosfet zesilovac
  • pouzitelne i pro reprodukci vazne hudby
  • univerzalnost vstupu (CD/SD/USB/Blutetooth/Apple/Android)
  • viceradkovy graficky displej
  • rychle nacita soubory z pametovych karet i USB disku
  • majitele subwooferu oceni kvalitu vystupu a konektivitu
  • baleni vc. mikrofonu
  • lacinne plasty a provedeni vs. vysoka cena
  • rovnez ovladaci prvky pusobi lacinne (vule, chod)
  • slot pro kartu pristupny pouze po sundani panelu
  • spatne vyuzite misto kolem displeje i tlacitek \/ /\
  • neintuitivni, v mnohem nedomyslene ovladani / funkcionalita
  • usb vstupy pouze na zadni strane pres kabel
  • pametova karta se za provozu velmi hreje
  • v baleni neni dalkove ovladani
  • nema cestinu ani v menu, ani nepodporuje ceske znaky
  • chybi rovnez cesky navod (neni k dispozici ani online)

Opravdu me udivuje, jakou stagnaci, respketive nulovy vyvoj predvadi unisono vsichni vyrobci pri produkci novych modelu autoradii ; ani v roce 2015, kdy jsou vyrobni naklady barevnych LCD / grafickych displeju v radu korun, se jich na vetsine autoradii nedockate. A pokud mate jeste k tomu navic take pozadavek na pritomnost vstupu na SD karty, vyber se zuzi nekolik malo modelu, mezi nez patri i tento Pioneer.

Zacnu pozitivy. Z mych poslednich zkusenosti s touto znackou, datovanych do doby cca pred sedmi roky, jsem si zapamatoval, ze zvukovy vystup Pioneeru ma do neutralniho hodne daleko a inklinuje k prebasovani + potlacovani stredu i vysek i pokud si je upravite vlastnim ekvalizerem. U tohoto modelu tomu tak neni a nastaveni "Flat" je skutecne temer neutralni. Radio je proto vhodne pro poslech jakehokoliv typu hudby. Audiokvalita vystupu je vyborna - kvalitni prevodniky a elektronika jsou znat v tom nejlepsim slova smyslu. A ackoliv bych sice nezaradil bych toto radio mezi naprostou spicku (JVC, Clarion), je to v pripade tohoto Pioneeru velmi blizke.

Zato radio tuneru davam pomyslnych 10/10. Jednim slovem vyborny: prijem je cisty, spolehlivy a poradi si bez problemu i se ztratami signalu, napr. pokud prijmate pres starou prutovou antenu bez zesilovace na 15 let starem aute. Zde je rozdil oproti levnym radium opravdu hodne znat.

Ostatni klady uz byly dostatecne popsany v uvodni tabulce. Nejvetsim z nich je univerzalnost konektivity a viceradkovy graficky displej, ktery umoznuje dostatecne komfortne pracovat se soubory / slozkami na pametovych kartach a USB discich. V tomto rezimu se zobrazuji tri radky, coz je dostacujici a rozdil v pouzitelnosti oproti jednoradkovym zoufalostem na vetsine radii je pochopitelne markantni.

Bohuzel tim pozitiva konci a zaporu je mnoho. Ovladani je neiniutivni, nedomyslene a casto az nesmyslne - napriklad pro zapauzovani prehravani v rezimu SD karty nebo USB disku musite prolezt nekolik menu. Naopak naprosta zbytecnost, vizualne-zvukova hracicka Mixtrax, ma vlastni tlacitko na hlavnim panelu, coz je proste absurdni. Obdobna nedomyslenost je pritomna v prepinaci rezimu (SRC) ; zatimco vstup CD a SD kartu dokaze radio v nabidce schovat, neni-li vlozna karta / cdcko, nepripojene USB 1/2 ani AUX vyradit nedokaze, kdyz je vstup nevyuzit. Pri kazdem prepinami mezi radiem a kartou se proto musite zdlouhave a zbytecne proklikat vstupy, ktere nemaji co prehravat. Dale nocni ztlumeni podstviceni je natvrdo ovladane zapnutim svetel, takze pri dennim sviceni se i pres den divate na ztlumeny displej, ktery je diky tomu ve slunci spatne citelny. Prepnout tlumeni podsviceni do rezimu dle casu nelze, prestoze radio nastaveni casu podporuje. Velmi mrzutym neodstatkem je, ze v rozporu s udaji vyrobce radio nepracuje se skladmami na SD/USB v abecednim poradi, ale stejne jako hloupa radia za ~ 1500 Kc je nacita podle casu zkopirovani na medium. Coz, protoze podporovany jsou poze FAT filesystemy, znamena nahodile nacitani mimo poradi. Z toho duvodu je nutne po kazde zmene obsahu media provest v pocitaci pres ctecku karet serazeni obsahu pomoci nektere z k tomu urcenych freerware utilit (FATSORT, DRIVESORT, atd.). Zbytecna a nezadouci je i chyba v implementaci prace s ID3 tagy, kdy pokud mate v jedne slozce mix souboru, z nichz nektere tag maji a jine ne, radio obcas zustane zasekle na zobrazeni posledniho tagu a i kdyz uz hraje dalsi skladba, ukazuje stale popisek predesle.

Dalsi nedomyslenosti a nedostatky se tykaji hardwaroveho provedeni. U radia, ktere slo na trh s cenovkou 6999.- jsem nespokojen jak s lacinymi plasty a obdobnym provedenim ovladacich prvku, tak s mizerne vyresenym snimani/nasazovani panelu, ktery se musi "priblizne" vtlacovat do nevymezeneho prostoru - nema zadne vodici drazky ani osicky a sundava se pouhym stahnutim za levou stranu, misto vycvaknuti. Hloupe a neprakticke je i to, ze pro vymenu karty se musi sundat cely panel, slot je schovany za jeho spodni otocnou osou. USB porty jsou pouze zadni (oba) a musite pouzit prilozeny prodluzovaci kabel. A pouze pro uplnost - radio nenabizi ceska menu a dokonce ani nepodporuje ceska pismena (pokud ma prehravany soubor v nazvu ceske znaky, nezobrazi se na displeji v prostoru pro nazev skladby nic, prehravani nicmene bezi). Nepotesilo me ani to, ze k radiu s takovou oficialni prodejni cenou nedava vyrobce dalkove ovladani a obal na panel je stejne nepouzitelne bakelitak, jako u radii z uplneho cenoveho dna.

Vzhledem k temto nedostatkum a spatnemu pomeru cena - celkove provedeni bych normalne tomuto radiu daval 60, maximalne 70%, ale situaci zde zachranuje vyborna kvalita zvukoveho vystupu a nemene kvalitni tuner - proto davam s primhourenim obou oci 80%. Doporuceni ke koupi necht kazdy posoudi dle svych preferenci - pokud vam nebudou vadit funkcni a konstrukcni nedostatky ci nedomyslenosti, ktere dle meho naprosto neodpovidaji vysoke cene top modelu a zneprijemnuji i nejbeznejsi pouzivani, s kvalitou zvukoveho vystupu Pioneeru DEH-X9600BT budete na 99.9% naprosto spokojeni, at uz je vas preferovany hudebni zanr jakykoliv.

Pioneer TS-1701i

Pioneer TS-1701i

Anonym Anonym

Přidáno: 9. dubna 2015

(naposledy upraveno 9. dubna 2015)

• Nízký profil vhodný pro Octavii I, nízký mezmí kmitočet.
  • Nevhodně profilovaná příruba

Musím konstatovat, že mezní kmitočet 32Hz je pravdivý. Podle testovacího CD a frekvenčního měřáku se rafika zastavila na 33,02 Hz. Což je absolutně úžasné. Pokud ve dveřích Octavie použijete dřevěné MDF podložky (220 Kč), tak je zvuk fakticky skvělý včetně basové složky. Bohužel dveře octavie jsou osazeny plastovými držáky reproduktorů a pokud si do nich pořídíte tyto repráky, tak budou neskutečně drnčet. Je třeba ovšem přišroubovat reproduktor 8-mi šrouby, aby se příruba neprohnula.

Dálkový ovladač Pioneer CD-R320

Dálkový ovladač Pioneer CD-R320

Přidáno: 14. března 2015

• Vsechno

Ok

Anonym Anonym

Přidáno: 11. ledna 2015

• Za ty peníze pohodlné i na delší nošení
  • Dost silné basy, někdy až moc
  • Nic neskřípe, nešumí
  • Vcelku kvalitní zpracování, dobrý kabel
  • Za ty peníze vcelku čistý zvuk.
  • Někdy se mi zdá, že jim chybí střední výšky... ztrácí se
  • Nelze je složit

Zvuk odpovídá ceně, vcelku kvalitní, nemám je dlouho, ale rozhodně vypadají, že vydrží, určitě nejsou na nějaké ostré zacházení.
Přebassovanost jistě potěší každého mladého poblázněnce do , avšak já preferuji trošku vyváženější zvuk, pro vážnou hudbu se tyhle sluchátka vyloženě nehodí, ani pro ostřejší rok bych si představoval jiný zvuk. Elektronická hudba je pro tyhle sluchátka ideální, protože výborně zobrazují hluboký bass.
Rozhodně si myslím, že 120cm kábl stačí, pro domácí použití, nebo na cestách, studiové sluchátka za tuto cenu opravdu nečekejte.
Sluchátka určená pro nenáročného uživatele.
Rozhodně stylová, ne tak jako skullcandy, ale potěší zaujou jak cenou, tak kvalitním bassem. doporučuji všem, kteří si potrpí na tzv. vydunění hlavy.

Radek Ježík Radek Ježík

Přidáno: 18. listopadu 2014

(naposledy upraveno 24. ledna 2017)

• Basy
  • Výšky
  • Design
  • (Koupeny 01.07.2014)
  • Křehký plast
  • Po 3 měsících mi praskly na bocích naštěstí reklamace úspěšně vyřízená. (XX.10.2014)
  • Po 2 letech se mi na reklamovaných sluchátkách zničil u Jack konektoru kabel. Bohužel už bylo po záruce ale manuálně jsem s bratrem koupili a vyměnili konektor a hráli jako nové. (XX.11.2016)
  • Po opravě Jack konektoru mi po asi 2 měsících odešli basy na levém sluchátku což je dnes (24.01.2017)

Produkt jsem si vybral protože u starých sluchátek Sony MDR-ZX100 mi odešlo pravé sluchátko. A protože bratr se vyzná ve všem co je spojeno s elektronikou nechál jsem ho aby mi vybral sluchátka (vybral skvěle).
Celkově skvělý zvuk ohromily mě basy ale mají křehká konstrukce nedoporučuji odhazovat sluchátka třeba jen z 2m na postel. Sluchátka mi pasuji na uších i když na začátku 2-3 měsíce mě tlačila. Sluchátka jsem pořídil v Alze za 400 korun. Doporučuji pro uživatele kteří poslouchají Dubstep a podobné žánry [ http://bit.ly/a_a_ ]

Pioneer TS-A2503i

Pioneer TS-A2503i

Ověřený zákazník abchifi.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. září 2014

Zakoupeno v abchifi.cz

• super zvuk a vzhled, super cena

cena

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. července 2014

(naposledy upraveno 11. července 2014)

Zakoupeno v Alza.cz

• Velice pohodlné s dobrým přítlakem
  • uši mě z nich nebolí
  • Zvukově znějí skvěle.

Pioneer DEH-150MP

Pioneer DEH-150MP

Ověřený zákazník EURONICS Ověřený zákazník

Přidáno: 1. července 2014

Zakoupeno v EURONICS

dobrý výrobek za dobrou cenu

Zobrazuji 381 - 400 ze 422 recenzí 1...18 19 [ 20 ] 21 22